Značka Magnetifico se zaměřuje na muže. Jedinečné spojení parfémů obsahujících feromony, se stalo doslova bestsellerem mezi pánskými parfémy. Je všeobecně známo, že právě feromony mají velký vliv na vaše charisma, sexappeal, sebevědomí i atraktivitu. Představujeme vám zcela novou řadu parfémů Magnetifico s feromony, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

 
Co jsou to feromony?
Feromony pro muže lze rozdělit na dvě základní kategorie, a to na feromony parfémované a čisté . Ty parfemované se smíchají s parfémem či toaletní vodou, čisté jsou zcela bez parfemace, a lze je používat samostatně nebo v kombinaci s oblíbeným parfémem . Feromony mají nezpochybnitelný vliv na sexuální přitažlivost a v určitém slova smyslu ovlivňují výběr partnera. Feromony však nejsou spojeny pouze se sexuálními prožitky a láskou. Pomohou vám při pracovním pohovoru, při zkoušce ve škole nebo na obchodním jednání. Zkrátka vždy podtrhnou vaši osobnost .

Tajemství svůdnosti
Tato kolekce parfémů pro muže představuje unikátní kombinaci látek , které zvyšují mužskou sexuální přitažlivost z ženského pohledu. Parfémy Magnetifico jsou určeny sebevědomím mužům , kteří chtějí získat respekt u žen.

Pod názvy PheromoneSeduction, Allure i Selection se ukrývají pravé parfémy, které obsahují více než 15 % vonných složek. To vám zaručí neuvěřitelně dlouhou výdrž . Buďte však na pozoru, neboť konkurenční značky uvádí, že prodávají parfémy s feromony pro muže, ale jedná se pouze o toaletní či parfémovanou vodu.
Feromonové parfémy používejte úplně stejně, jako běžný parfém. Aplikujte na krk, dekolt nebo zápěstí.

Řada pro ženy
Magnetifico přináší kolekci parfémů s feromony určenou také ženám . Tyto parfémy jsou složeny tak, aby jejich vůně podtrhla sexuální přitažlivost žen z pohledu mužů.

Poznejte nespoutanou sílu feromonů, která vás naprosto pohltí. Pamatujte, že feromony představují silný sexuální stimulant, který zvyšuje sexuální přitažlivost pro obě pohlaví.

autor: Parfemy.cz