Levné a kvalitní Parfémy pro Vás!

Parfémy pro ženy a muže značek: Calvin Klein, Hugo Boss, Gucci, Givenchy, Lancome, Lacoste, Moschino


Co jste možná nevěděli o parfémech II.TIP: Nemáte zájem o Parfémy? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

parfémové vodyVonné látky rostlinného původu se nacházejí ve zvláštních nádržkách, zvaných olejové či siličné žlázy. Jsou to řídké etherické či vonné oleje neb silice, nebo jsou husté balsamy, které tuhnou na kafry a pryskyřice. Nejčastěji se nachází vonné látky v květech a plodech rostlin, někdy ale i v kořenech (např. Fialka), kůře nebo dřevě. Jen výjimečně jsou vonné látky  zastoupeny ve všech rostlinných částech.

Rostlinné vůně jsou stále nejoblíbenější

A jaké rostliny se při výrobě parfémů používají? Jistě jich sami zvládnete vyjmenovat celou řadu. Z těch notoricky známých uveďme například Akacie Ananas Cedr citron fialka Fresie, jasmín, kadidlo, Kafr,Levandule, Máta, Mandle, Okurka, Růže.

Z těch méně známých je to Benzoe ze stromu Styrax Benzoin, rostoucích hlavně na indických ostrovech a v tropické Asii, Hediosma květy z Antilských ostrovů, Heliotrop, otočník, jehož  květy se  se zdarem pěstují i u nás. Výroba heliotropové vůně je dosud tajemstvím francouzských voňavkářů. Kulilaban, kůra z rostlin Cinnamomum Culilavan Nus je původem z Moluk. Olej má zahnědlou barvu a používá se hlavně v Anglii při výrobě oblíbených mýdel.

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Vybírejte parfémy u nás!Komentářů (0)


Co jste možná nevěděli o parfémech I.TIP: Nemáte zájem o Parfémy? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

parfémParfémy zdá asi každý. Patří spolu s květinami a sladkostmi mezi úplně nejpopulárnější dárky pro ženy, ale ani většina mužů dárkem v podobě vhodně zvoleného parfému nepohrdne. Slovo parfém je latinského původu (per fumum = skrze dým, výpary).

Přísady do parfémů byli již v dávné minulosti většinou velmi vzácné, a tak byly v průběhu dějin (podobně jako některé koření) často vyvažovány zlatem.

Mohli si je proto dovolit jen ti nejmocnější a nejbohatší členové společnosti – vládci a vysocí úředníci. Vonné látky se často užívaly a užívají při náboženských rituálech.

Přírodní vs. syntetické vůně

Už poměrně dlouho se parfémy nevyrábí pouze z přírodních produktů, ale hlavně z chemických látek. Přírodní základ parfému může být v podstatě dvojí rostlinný nebo živočišný. Živočišných vonných látek je v porovnání s těmi rostlinnými minimum. Živočišné vůně se pro svou příliš silnou vůni používají hlavně k vázání jemných rostlinných vůní. Asi nejznámější a nejvoňavější živočišnou esencí je pižmo, látka získávána z jelínka kabara pižmového. Dále sem patří ambra, bobrovina, hyraceum a cibet.

Asi nejzáhadnější a nejpodivnější z těchto látek je ambra. Má se za to, že je buď přirozeným nebo chorobným výměškem vorvaně Physeter macrocephalus. Nachází v útrobách tohoto živočicha, častěji pak v moři volně plovoucí. Nejhojněji bývá nalézána u irského pobřeží. Parfémům ambra ve značném zředění propůjčuje trvanlivost a stálost vůně.

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Vybírejte parfémy u nás!Komentářů (0)


Testery vs. originální flakónyTIP: Nemáte zájem o Parfémy? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

testery parfémůDnes už každý ví, jaký je rozdíl mezi toaletní a parfémovanou vodou. Ale věděli jste, že si můžete Vaši oblíbenou vůni dopřát za mnohem menší peníz? Opravdu nemáme na mysli levné napodobeniny, ale tzv. testery parfémů.

Jedná se o parfémy v originálním flakónku, ale bez víčka a s nápisem „tester“. Proto jestli Vám jde o samotnou vůni a ne jen dobrý pocit z hezkého flakonku, neváhejte a ušetřete své peněžence až několik stokorun za exkluzivní lahvičku. V testeru dostanete stejnou kvalitu za mnohem nižší cenu. Takže jestli patříte mezi milovníky hezkých lahviček, uspokojte svou touhu někde jinde a ne zrovna při výběru parfémů.

Vězte tedy, že podoba flakónu je totožná s originálními parfémy Vámi preferované oblíbené značky. Jediný rozdíl tedy je, že obal není komerční. To znamená, že je flakon bez víčka balený do šedých nebo béžových krabiček s jednoduchým potiskem. Proto pokud parfém kupujete pro sebe a nepotřebujete originální barevnou krabičku, tak neváhejte a zkuste to!

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Vybírejte parfémy u nás!Komentářů (0)


Vybírejte parfémy u nás!TIP: Nemáte zájem o Parfémy? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

Hledáte opravdu kvalitního prodejce parfémů? Myslíme si, že jste ho právě našli. Navíc nabízíme i dárkové sady za poměrně slušné ceny. Idéální k narozeninám či Vánocům. Vyzkoušejte náš internetový obchod.

Proč u nás nakupovat?
– nabízíme širokou škálu značkových parfémů
– za skvělé ceny pořídíte více jak 300 dárkových sad
– garance nejnižších cen v ČR
– ceny uvádíme včetně DPH
– vzorek parfémů obdržíte ke každé objednávce
– kupóny na slevu 3% Vám dáme ke každé objednávce
– poštovné je zdarma při nákupu nad 1 000 Kč
– záruka na zboží

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Vybírejte parfémy u nás!Komentářů (0)

Archivy