Levné a kvalitní Parfémy pro Vás!

Parfémy pro ženy a muže značek: Calvin Klein, Hugo Boss, Gucci, Givenchy, Lancome, Lacoste, Moschino


GivenchyTIP: Nemáte zájem o Parfémy? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

Firma GIVENCHY založila první dům módy začátkem padesátých let. V tu dobu začal navrhovat šaty pro Audrey Hepburn. Ve filmu Snídaně u Tiffaniho, jste mohli vidět ty nejkrásnější kousky. Firma vyrábí nejen krásné oblečení, kosmetiku, ale také parfémy.

U mnoha lidí si získaly jsou přízeň a to zejména díky své jedinečnosti. velký úspěch parfémy sklidily už od začátku jejich prodeje. Několik celosvětově známých celebrit mělo tu čest být tváří Givenchy. Ze širokého sortimentu zboží si určitě každý vybere. Značka má tendenci zkoušet nové věci a od ostatních se odlišovat.

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Gucci a GivenchyKomentářů (0)


GucciTIP: Nemáte zájem o Parfémy? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

Guccio Gucci založil obchod s koženými doplňky pro jízdu na koních a to ve 20. letech minulého století. Špičky módního žebříčku v Itálii Gucci dosáhl v padesátých letech. To byla firma v rukou synů Guccio Gucci.

Dnes je značka legendou. Zmínit se musíme i o tom, že vyrábějí luxusní módní doplňky, kterými jsou hlavně kabelky a parfémy. Typické je pro výrobky lehkost. Pro ty, kteří mají rádi složité, luxusní vůně tu je Gucci Eau de Parfum 2 a Gucci Pour Homme. S parfémy od Gucci budete vždy přitažlivý. Tak neváhejte a vyzkoušejte to sami!

 

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Gucci a GivenchyKomentářů (0)

Archivy