Levné a kvalitní Parfémy pro Vás!

Parfémy pro ženy a muže značek: Calvin Klein, Hugo Boss, Gucci, Givenchy, Lancome, Lacoste, Moschino


Hugo BossTIP: Nemáte zájem o Parfémy? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

hugo bossV roce 1923 založil v Metzingenu Hugo Boss svou firmu. Jeho oblečení se stalo symbolem pro ty pány, kteří chtěli dobře vypadat a být upravení. Kromě oblečení uvedl Hugo Boss na trh kosmetické přípravky. Zakoupit lze dvě řady. První je řada HUGO a druhá BOSS.

Není první ani poslední návrhář módy, který se začal specializovat i na parfémy. První parfém Hugo Boss vznikl na přelomu tisíciletí. Pro nespoutané energické ženy tu je vůně Hugo Woman. I vy se můžete stát úspěšnými díky této vůni.

Zásluhu na tom, že jsou parfémy této značky oblíbené i u mladých lidí, má především kolekce pro volný čas s názvem BOSS Orange. Tato kolekce nabízí pánské i dámské dámské vůně.

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Calvin Klein a Hugo BossKomentářů (0)


Calvin Klein – EternityTIP: Nemáte zájem o Parfémy? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

parfém eternityDovoluji si říct, že jako marketingová pracovnice je pro mě příjemná vůně velmi důležitá. Už jste zkoušeli parfém od Calvina Kleina- ETERNITY?

Jde o parfémovanou vodu, ne žádnou lacinou „toaletku“. Nyní je za exkluzivní akční cenu. Její vůně přímo kypí čistotou a je velmi nenápadná a při tom dlouhovonící, jemná a svůdná. Je to jedna z mála značek parfému, kterou si koupíte opakovaně.

Romantická vůně jemných rostlinných motivů se mísí se zelenými svěžími přírodními tóny. K vytvoření této osobité vůně údajně inspirovalo Calvina Kleina manželství.

Na důkaz své lásky daroval Calvin své asistence (následně manželce) Kelly krásný snubní prsten s diamanty. Na tomto prstenu bylo vyryto „Eternity“ neboli věčnost. Kelvin toto slovo pojal jako symbol trvalé lásky. Tuto myšlenku rozvinul v nádherné vůni – Eternity.

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Calvin Klein a Hugo BossKomentářů (0)


Calvin KleinTIP: Nemáte zájem o Parfémy? Inspirujte se v magazínu o životním stylu!

Calvin KleinCalvin Klein [Selvin Klain] se narodil v roce 1942 v New Yorku. Je to americký návrhář oblečení a spodního prádla židovského původu.

V 70. letech založil s přítelem společnost Calvin Klein (CK). Do povědomí lidí se Calvin Klein dostal díky svému unisex stylu módy. Jeho první úspěch byla v 80. letech kolekce džín, které se staly absolutním hitem. O něco později předvedl kolekci spodního prádla. Tváře kolekce elastického spodního prádla CK byla mj. modelka Kate Moss.

A konečně přišel rok 1995, kdy uvedl na trh svou vůni CK One. Od té doby uvádí každým rokem na trh pro zákazníky nové kolekce parfémů.

Více informací naleznete zde...

Kategorie: Calvin Klein a Hugo BossKomentářů (0)

Archivy