Svátek svatého Valentýna slavíme každoročně 14. února jako svátek lásky a náklonnosti k člověku, kterého máme rádi. Někteří tohoto svátku využívají, aby mohli dát najevo svou dosud tajnou lásku. Mezi nejoblíbenější dárky patří cukrovinky ve tvaru srdce, květiny a nepochybně také parfémy.
Samozřejmě záleží jen na vás, jakým dárkem obdarujete svou lásku. Máme pro vás pár tipů na krásné vůně, které udělají radost za každé situace.
Parfém jako symbol lásky
Chcete dát najevo svou lásku a oddanost a přemýšlíte nad tím, jaký dárek k letošnímu Valentýnu zvolit? Pak zkuste vybrat vhodný parfém. Přinášíme celou plejádu značkových parfémů , které nejenže krásně voní, ale také jsou vkusně zabalené. Mezi oblíbené pánské vůně nepochybně patří Lacoste Essentia, v níž se snoubí chladivá tříšť osvěžujících tónů . Tato vůně je vhodná pro nezávislé a sebevědomé muže .

Lacoste Essetial pro sebevědomé muže
Vytříbenost by Calvin klein Eternity
Svěží vůně Adidas Get Ready

Versace Bright Crystal toaletní voda pro ženy v luxusním růžovém flakónku je svěží květinová vůně pro ženy s vytříbeným vkusem. Erotický náboj mají toaletní vody značky playboy play it , které jsou svěží, mladistvé a nebezpečně sexy. Tato vůně je jako dárek k svátku všech zamilovaných přímo stvořená.
Věděli jste, že mezi nejoblíbenější značky dámských i pánských parfémů patří také Hugo Boss, Calvin Klein a Dolce & Gabbana?

Květinově-svěží vůně Versage Bright Crystal
Luxusní vůně Calvin Klein Euphoria gold
Radost, zábava a svoboda by Desigual Fun

Proč právě parfém?
Odpověď je jednoduchá, parfémy krásně voní a lze jimi vyjádřit své city . Pokud bude parfém vonět i vám, pak vás bude partner či partnerka o to více přitahovat, protože kvalitní vůně dokáže opravdové zázraky. Při výběru parfému však berte ohled zejména na vkus obdarovaného . Řekněte své lásce, co k ní cítíte krásnou vůní a vybírejte z  bohaté nabídky parfémů od předních světových značek .
 
autoR: Parfémy.cz